Visas kategorijas

EKG

Sākums> Prece > ICU & CCU & NICU > EKG

Apraksts

Elektrokardiogrāfija ir elektrokardiogrammas veidošanas process, kas reģistrē sirds elektrisko aktivitāti. Tā ir sirds elektrogramma, kas ir sirds elektriskās aktivitātes sprieguma un laika grafiks, izmantojot elektrodus, kas novietoti uz ādas. Šie elektrodi nosaka nelielas elektriskās izmaiņas, kas ir sirds muskuļa depolarizācijas sekas, kam seko repolarizācija katra sirds cikla (sirdsdarbības) laikā. Normālas EKG izmaiņas notiek daudzu sirds patoloģiju gadījumā, tostarp sirds ritma traucējumu (piemēram, priekškambaru fibrilācijas un ventrikulārās tahikardijas), nepietiekamas koronāro artēriju asinsrites (piemēram, miokarda išēmijas un miokarda infarkta) un elektrolītu traucējumu (piemēram, hipokaliēmijas) gadījumā. ).

ECG600G sešu kanālu EKG ir sava veida elektrokardiogrāfs, kas vienlaikus nolasa 12 novadījumu EKG signālus un izdrukā EKG viļņu formas ar termodrukas sistēmu. Tās funkcijas ir šādas: EKG viļņu formu ierakstīšana un parādīšana automātiskā/manuālā režīmā; automātiska EKG viļņu parametru mērīšana un automātiska diagnostika; pievada un papīra trūkuma stāvokļa paziņošana; interfeisa lauguage (ķīniešu/angļu) pārslēgšana; pārvaldīšana lietu datubāzē.Konkurētspējīga priekšrocība:

1. 800x480TFT krāsu LCD parāda darba statusu un EKG viļņu formu; Skārienekrāna un mīkstās tastatūras vadība, ērtāka lietošanai.

2. 12 vada vienlaicīgu EKG ieguvi, digitālo signālu procesoru, lai iegūtu augstākas kvalitātes EKG viļņu formas, izmantojot EKG signālu maiņstrāvas filtru, bāzes līniju un EMG filtru.

3. Vienlaicīga 3/6/12 novadījumu EKG viļņu formas un drukāšanas režīma stāvokļa, jutības, ātruma, filtra utt. displeja, lai būtu viegli interpretēt.

4. Vienlaicīga divpadsmit novadījumu EKG signāla paraugu ņemšana, analizējot 2×6+1 (ritma pārvade), 2×6,3×4,3×4+1 (ritma pārvade), 4×3,4×3+1 (ritma novadīšana), 6 × 2,6, 2 × 1 + XNUMX (ritma novadīšana) ierakstīšanas režīms vienlaikus un ziņošana ar vairākiem formātiem.

5. Barošanas blokā ietilpst gan maiņstrāva/līdzstrāva. Šajā ierīcē ir iebūvēts litija polimēru uzlādējams akumulators. Tas var gaidīšanas režīmā 4 stundas, izdrukāt 150 EKG viļņu formas un 90 minūtes nepārtraukti drukāt vislabākajā līdzstrāvas stāvoklī, lai apmierinātu vajadzību apmeklēt pacientus un veikt fizisko izmeklēšanu.

6. Tam ir iebūvēta krātuve ar lielu ietilpību, un tajā var saglabāt vairāk nekā 1000 gadījumus, kas ir viegli ārsta apskatei un statistikai.

7. Pārskatīšanas režīmā var redzēt saglabāto EKG viļņu formu, automātisko analīzi un EKG viļņu formas parametra automātisko interpretāciju, automātiskās interpretācijas slēdzienu.

8. Atbalsta ķīniešu, angļu, itāļu un turku darbības saskarni, var izdrukāt ķīniešu vai endlish, itāļu, turku ziņojumu.

izmeklēšana