Visas kategorijas

Uzņēmuma Ievads

Sākums> SkyFavor > Uzņēmuma Ievads

Uzņēmuma Ievads

SkyFavor Medical ir dibināts 2015. gadā, un tas ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas galvenokārt nodarbojas ar medicīnisko risinājumu izstrādi, ražošanu un mārketingu ICU un CCU un NICU, Medical Gas Pipeline System un Homecare. Mūsu rūpnīcas atrodas Pekinā un Ningbo un aizņem vairāk nekā 20,000 XNUMX kvadrātmetru.

ICU produkti ietver šļirces infūzijas sūkni, pacienta monitoru, HFNC, burbuļu CPAP, EKG, in-line Exsufflator CoughSync utt.

Medicīnas gāzes cauruļvadu sistēmā ietilpst kolektors, gāzes signalizācija, zonas vārstu kārba, skābekļa iekārta, gāzes izplūdes atveres, skābekļa plūsmas mērītājs, skābekļa regulators, sūkšanas regulators, gultas galvas bloks utt.

Mājas aprūpes produktos ietilpst skābekļa koncentrators, augļa doplerogrāfija, termometrs utt.

Mums ir galvenais tehnoloģiju pārvaldības process, pieredzējis tirgus, ātras un efektīvas ražošanas un apstrādes iespējas, kā arī bagātīgi atbalsta apstrādes un ražošanas resursi.

Klienti ir visā pasaulē, jo īpaši Dienvidaustrumāzijā, Vidējos Austrumos, Latīņamerikā, Austrumeiropā, Āfrikā un citos reģionos. Klienti ir atzinuši efektīvu tehnoloģiju atbalstu, augstas kvalitātes produktus un labāko servisu.